KONST / Litografier / Färglitografi 13899367
nr 1389 9367
Franco Costa
(f. 1934), Italien
Färglitografi, "Waiting for the start". Komposition med segelbåtar. Signerad, numrerad 187/250. Motivet: 80x60 cm, yttermått inklusive ram: 87x68 cm
Franco Costa, född 1934, italiensk målare,
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 5 april 2021
kl 20:00:12
3/4 10:10:40
1.200 kr
5/4 19:55:12